Marka Başvurusu - Detay Patent Ofisi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Sağlık Sigortası Ankara| sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara ankara hasta bakıcı sanal ofis ankara sanal ofis ankaraWeb tasarım Ankara|
Marka ve Patent Tescil İşlemleri
En Çok Okunanlar

Marka Başvurusu

Marka Başvurusu

Marka Tescil Başvurusu için Türkiye’de Tek Yetkili Kurum olan ve Ankara’da bulunan Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığına bağlı Türk Patent Enstitüsü‘dür yani kısaca (TPE) dir.

Marka Tescil Başvurusu Online olarak Elektronik İmza ile yada elden Türk Patent Enstitüsü’ne Marka Başvurusu belgesi ile yapılır.

Marka Tescil Başvurusu Türkiye’ de yaklaşık 8 ile 12 ay arası sürmektedir. Yurtdışında Marka Başvuru Tescili ise daha uzun süreler alabilmektedir.

marka_basvurusu

İlginizi Çekebilecek Diğer Marka Başvurusu Başlıkları : Marka Tescili

Danışmanımızdan Detaylı Bilgi Almak İçin: 0 (312) 434 44 00

Marka tescil Başvurusu örneği (Logo Tescil Örneği) için gerekli evraklar ve marka örneği online başvurularında (827×827) px veya 7×7 cm boyutlarında, 300 dpi çözünürlükte, jpg formatında olmak zorundadır. Elden yapılan Marka Tescil Başvurusunda ise Marka Logo Örneği’ nin Marka Başvuru Formu üzerine eklemiş veya yapıştırılmış olarak Türk Patent Enstitüsü’ ne elden verilmesi gerekmektedir.

Marka Tescil Başvuru formu, Marka Sahibi ve Marka bilgilerini ve  Marka Emtia Sınıflarını içermekte olan Marka Tescil Başvuru Formu’ dur.

Marka Tescil Başvuru Sınıfları’na  buradaki linkden ulaşabilirsiniz

Markanız veya markalarınızda maddi zarara uğramamanız için buradaki Marka Araştırma Formunu doldurup bize gönderin ücretsiz olarak markanız veya markalarınız uygun mu size bildirelim.

Marka Tescil Başvuru müracaatı için Türk Patent Enstitüsüne verilecek vekaletname adi vekaletname’ dir. Noter onayına gerek yoktur. Marka tescil başvurusunda ıslak imza olmadan faks çekilmesi veya e-posta ortamında gönderilmesi yeterlidir. Marka başvuru sahibini hak kaybına sebep olacak durumlarda ise noter onayı gereklidir.

 

Share
Bu Yazı Toplamda 10.596 Okunmuştur.
Biz Sizi Arayalım…
Biz Sizi Arayalım...
Satılık Marka Hizmetleri
Site İçi Arama
ankara travesti istanbul travesti istanbul travesti istanbul travestileri ankara travesti ankara travesti istanbul travesti
marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin