Marka Tescilinin Avantajları - Marka Tescil Avantajları - Marka Tescil ve Avantajları marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin
Marka ve Patent Tescil İşlemleri
En Çok Okunanlar

Marka Tescilinin Avantajları

Marka Tescilinin Avantajları

Marka Tescilinin Avantajları Nelerdir ?

– Tescilli marka firmanıza güven katacak, taklit edildiğinde ise size hukuki yaptırım gücü avantajı sağlayacaktır.

– Rekabet gücünüze güç katacaktır.

detayli_bilgi_icin

Sektörünüzde yer edinmiş isminizden faydalanmak isteyen taklitleriniz zamanla ortaya çıkacaktır. Şimdiden bunlara dur deyip rekabet gücünüze de devamlı hız kazandıracaksınız.

– Firma imajınızı koruyacaktır.

Markanız ile rakiplerinizin ürettiği kalitesi düşük ürünler arasında fark yaratarak firmanızın imajını koruyabilirsiniz.

– Firmanızın ileride kullanabileceğiniz en değerli yatırımıdır.

Sektörünüzde söz sahibi olmuş bir markayı kullanmak isteyenlere belirleyeceğiniz bir lisans bedeli ile kiralayabilirsiniz.

– Firmanıza prestij kazandırır.

Dünya çapında yapılan araştırmalarda tescilli ve çok kullanılan bir markanın tüketici tarafında tercih sebebi olması markanızın firmanıza prestij katacağını kanıtlamıştır.

 

 

Share
Bu Yazı Toplamda 3.574 Okunmuştur.
Biz Sizi Arayalım…
Biz Sizi Arayalım...
Satılık Marka Hizmetleri
Site İçi Arama
ankara travestileri istanbul travestileri istanbul travestileri
marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin