Yurt Dışı Endüstriyel Tasarım Tescili (AVRUPA) RCD - Detay Patent Ofisi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Sağlık Sigortası Ankara| sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara ankara hasta bakıcı sanal ofis ankara sanal ofis ankaraWeb tasarım Ankara|
Marka ve Patent Tescil İşlemleri
En Çok Okunanlar

Yurt Dışı Endüstriyel Tasarım Tescili (AVRUPA) RCD

Yurt Dışı Endüstriyel Tasarım Tescili (AVRUPA) RCD

Avrupa Birliği ülkelerinin tümünde geçerli olan bir marka tescilidir. Sistem, Avrupa Birliğini bir devlet gibi kabul ederek hareket etmeyi gerektirmektedir.

Bir tek Endüstriyel Tasarım başvurusuyla, topluluk üyesi devletlerde geçerli olan Endüstriyel Tasarım tescili yapılmaktadır. Türk vatandaşları da Paris Sözleşmesi gereğince topluluk tasarımı tescil ettirebilirler ve Avrupa topluluğunda korunmasını sağlayabilirler.

Bu sistem Endüstriyel Tasarımınızı tescil edeceğiniz ülke değil Avrupa topluluğudur. Avrupa topluluğu içerisinde sizin tescil almak isteğiniz üye ülke veya ülkeleri seçme hakkınız yoktur. Bu sistem,  tescil alacak marka sahibine maliyeti yükseltmektedir.

Avrupa Topluluğu sistemi ile yurt dışı Endüstriyel Tasarım başvurularında Detay Patent Ofisi’nin danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Avrupa Topluluğu Endüstriyel Tasarım Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız! 

Vekaletname : Marka müracaatı için Türk Patent Enstitüsünü verilecek vekaletname Adi vekaletnamedir. Noter onayına gerek yoktur.  Islak olmadan faks ve mail ortamında gönderilmesi yeterlidir. Marka sahibini hak kaybına sebep olacak durumlarda Noter  onayı gereklidir.  

Share
Bu Yazı Toplamda 1.618 Okunmuştur.
Biz Sizi Arayalım…
Biz Sizi Arayalım...
Satılık Marka Hizmetleri
Site İçi Arama
ankara travesti istanbul travesti istanbul travesti istanbul travestileri ankara travesti ankara travesti istanbul travesti
marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin