Turizm Teşvik Revize İşlemleri - Detay Patent Ofisi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Sağlık Sigortası Ankara| sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara ankara hasta bakıcı sanal ofis ankara sanal ofis ankaraWeb tasarım Ankara|
Marka ve Patent Tescil İşlemleri
En Çok Okunanlar

Turizm Teşvik Revize İşlemleri

Turizm Teşvik Revize İşlemleri

Turizm Yatırımlarında alınan izin belgeleri, yatırımlarda karşılaşılacak kapasite artırımları ve belge sahibi yansıtan bilgilerdeki olası değişiklikleri kapsar.

Turizm Yatırım Belgesinin Turizm İşletme Belgesine Çevrilmesi

Turizm Yatırımlarının tamamlanarak işletme haline gelmesi ile mevcut turizm yatırım belgesini turizm işletme belgesine dönüştürülmesi işlemidir.

Turizm Teşvik Belge Devir Talebi

Turizm yatırımları ve işletmelerinin devri söz konusu olduğunda; devir eden ve devir alan tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığına başvurulması gerekir. Bakanlık Onayı Mecburidir.

Turizm Teşvik İsim Değişikliği Revizesi

Turizm Yatırım Belgesi veya Turizm İşletme Belgesi Sahibinin kayıtlı bilgilerindeki olası değişiklikleri  veya, kullanım gerekliliği sebebi ile yapılması gereken revize işlemini kapsar.

Turizm Teşvik Kapasite Değişikliği

Turizm Yatırımlarında olası kapasite değişikliklerini kapsar. Kültür ve Turizm Bakanlığı bilgi ve onayı ile yapılması mecburidir.

Turizm Teşvik Tür ve Sınıf Değişikliği

Turizm Tesisinin asgari standartlarını seviyelendirmek üzere tesisin tür ve sınıflarında yapılması gereken olasi değişiklikleri kapsamaktadır.

Turizm Teşvik Belge Kaybı Revizesi

Mevcut turizm yatırım belgesinin veya işletme iznini gösterir belgenin kayıp edilmesi durumunda yeni belge çıkarılmasıdır. 

 

 

Share
Bu Yazı Toplamda 2.243 Okunmuştur.
Biz Sizi Arayalım…
Biz Sizi Arayalım...
Satılık Marka Hizmetleri
Site İçi Arama
ankara travesti istanbul travesti istanbul travesti istanbul travestileri ankara travesti ankara travesti istanbul travesti
marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin