Kasım, 2012

Marka ve Patent Tescil İşlemleri

En Çok Okunanlar

Aylık arşiv: Kasım 2012

Yatırım Teşvik Fizibilite Çalışması

Yatırım Teşvik Fizibilite Çalışması

Firmamızca, tarafınızdan talep edilecek her türlü fizibilite çalışması uzmanlarımız tarafından düzenlenmektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz!

Yatırım Teşvik Belgesi Liste Değişiklikleri

Yatırım Teşvik Belgesi Liste Değişiklikleri

 Yatırıma başlama tarihinden sonra temin edilen, ancak makine teçhizat listelerinde yer almayan makine ve teçhizatın proje ile uyumlu olanları, talep edilmesi halinde teşvik belgesi kapsamına dâhil edilir.

Finans Danışmanlığı İşletme Kredisi

Finans Danışmanlığı İşletme Kredisi

Özel sektörde özellikle KOBİ kapsamında yer alan işletmelerin faaliyetini sürdürerek daha da büyümesi için hammadde, mamul, yarımamül, tamir-bakım vb. kısa/orta vadeli ihtiyaçlarının desteklenmesi kapsamında olan bu kredi türü için detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak gönderiniz. En kısa sürede proje değerlendirme ekibi tarafından size ulaşılacaktır.

Finans Danışmanlığı Yatırım Kredisi

Finans Danışmanlığı Yatırım Kredisi

Özel sektörde özellikle KOBİ kapsamında yer alan sanayi işletmelerinin üretim ve istihdamın arttırılmasına yönelik yapacakları yatırımların desteklenmesi kapsamında olan bu kredi türü için detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak gönderiniz. En kısa sürede proje değerlendirme ekibi tarafından size ulaşılacaktır.

Biz Sizi Arayalım…

Biz Sizi Arayalım...

Satılık Marka Hizmetleri

Site İçi Arama

ankara travestileri istanbul travestileri istanbul travestileri
marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin