ISO 22000 – 2005 Haccp Belgesi - Detay Patent Ofisi ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Sağlık Sigortası Ankara| sanal ofis ankara sanal ofis ankara sanal ofis ankara ankara hasta bakıcı sanal ofis ankara sanal ofis ankaraWeb tasarım Ankara|
Marka ve Patent Tescil İşlemleri
En Çok Okunanlar

ISO 22000 – 2005 Haccp Belgesi

ISO 22000 – 2005 Haccp Belgesi

ISO 22000 Belgesi Nedir ?

ISO 22000:2005, dünya çapında güvenli gıda tedarik edilmesini sağlama amacıyla düzenlenmiş yeni bir standarttır. Bu standardı uygulamak isteyen firmalar öncelikle bir HACCP sistemi kurarak tüm prosesleri için riskleri tanımlamış olmalıdırlar.Bunlar aynı zamanda geçerli İyi Üretim Uygulamaları, varsa sektöre ait yasal gereklilikler ve dokümanter edilmiş bir yönetim sistemi (ISO 9001’de olduğu gibi) ile de desteklenmelidir.

ISO 22000 Belgesi Nasıl Alınır ?

ISO 22000 : 2005 Yönetim Sistemi Belgesi firmaların, sorumlu oldukları müşterilerine (bu müşteri şahıs veya resmi bir kurum olabilir) karşı uluslararası standartlarda, kaliteli üretim ve hizmet sunduklarını belgeleme açısından son derece önemli ve gereklidir.

Ayrıca Kamu İhalelerine veya diğer özel ihalelere giren tüm firmalar da istenilen şartlardan birisi olan bu belgeye sahip olmak durumundadırlar. ISO 22000 : 2005 Yönetim Sistemi Belgelendirmesi sanılanın aksine firmalar için gayet basit bir uygulamadır ve konusunda uzman olan kuruluşumuz tarafından uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Belgelendirme süreci ise şu şekilde olmaktadır; mühendislerimiz Yönetim Sistemi için gerekli dokümantasyon çalışmalarını ve bilgilendirme faaliyetlerini sizinle koordineli olarak gerçekleştirir.

Bunun akabinde yapılan belgelendirme tetkiki neticesinde firmanız belgelendirilir. Bundan sonrası için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek ve Detay Patent Ofisi farkıyla belgelendirme sürecini başarı ile tamamlamak.

ISO 22000  Belgesi Alma Süreçleri

ISO 22000 : 2005 (Haccp) Sistem Belgelendirme Süreci :

  1. Detay Patent Ofisi’ne başvuru yapılması,
  2. Kalite Yönetim Sistemi Dokümanlarının oluşturulması,
  3. Oluşturulan Dokümanlar ile ilgili Kayıtların yapılması,
  4. Belgelendirme ile yetkili kuruluşa başvuru yapılması,
  5. Belgelendirme Tetkikinin gerçekleşmesi,
  6. SONUÇ : Belge almaya hak kazanılması

ISO 22000 Belgesi Başvuru Evrakları

Başvuru Evrakları:               

  • Vergi Levhası , (Fotokopisi)
  • Resmi Gazete , (Fotokopisi)
  • İmza Sirküsü , (Fotokopisi)

 

Share
Bu Yazı Toplamda 2.964 Okunmuştur.
Biz Sizi Arayalım…
Biz Sizi Arayalım...
Satılık Marka Hizmetleri
Site İçi Arama
ankara travesti istanbul travesti istanbul travesti istanbul travestileri ankara travesti ankara travesti istanbul travesti
marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin