ISO 17025 Türkak Laboratuar Akreditasyon Belgesi - ISO 17025 Deney Laboratuvarı Akreditasyonu marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin
Marka ve Patent Tescil İşlemleri
En Çok Okunanlar

ISO 17025 Belgesi

ISO IEC 17025 Laboratuar Akreditasyon Yeterlilik Belgesi

ISO/IEC 17025, bir laboratuarın spesifik testleri gerçekleştirme konusunda yetkin olduğunun tanınması için karşılanması gereken genel gereklilikleri açıklayan uluslararası bir standarttır. Bu uluslararası standart, test, kalibrasyon işlemlerini gerçekleştiren tüm organizasyonlar için uygulanabilir. Bu uluslar arası standart, laboratuarların kalite, yönetsel ve teknik sistemlerin geliştirilmesinde yararlanılmaktadır.

ISO 17025 belgesi almaya karar veren firmanız, bizim ile irtibata geçtikten sonra gerekli çalışmaların tamamı firmanız ile koordineli olarak Detay Patent Ofisi tarafından gerçekleştirilir. Uzmanlarımız Yönetim Sistemi için gerekli dokümantasyon çalışmalarını ve bilgilendirme faaliyetlerini yaparlar. Bunun akabinde yapılan belgelendirme tetkiki neticesinde firmanız belgelendirilir.

Firmanızın ISO/IEC 17025 Belgesini almak için karar vermesinin ardından Detay Patent Ofisi ile koordineli olarak gerçekleştireceği faaliyetler aşağıda sıralanmıştır.

1.Başvuru dosyası hazırlanır, Turkak’ a sunulur,

2.Başvuru dosyasındaki evraklar kontrol edilir varsa eksikliklerin tamamlanması istenir,

3.Denetim tarihi ve denetçiler konusunda mutabakat sağlanır,

4.Denetçiler doküman incelemesi yapar ve saha denetimine gidilir,

5.Varsa, uygunsuzlukların giderilmesi istenir,

6.Denetim raporu TÜRKAK Yönetim Kurulu’na sunulur,

7.Sonuç: Belgelendirme (Akreditasyon) karara bağlanır.

Bundan sonrası için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek ve Detay Patent Ofisi farkıyla belgelendirme sürecini başarı ile tamamlamak.

ISO 17025 Belgesi için Başvuru Evrakları :

Vergi Levhası , (Fotokopisi)

•Resmi Gazete , (Fotokopisi)

•İmza Sirküsü , (Fotokopisi)

 

Share
Bu Yazı Toplamda 2.197 Okunmuştur.
Biz Sizi Arayalım…
Biz Sizi Arayalım...
Satılık Marka Hizmetleri
Site İçi Arama
ankara travestileri istanbul travestileri istanbul travestileri
marka tescil, marka tescili, marka, patent, tasarım, faydalı, model, endüstriyel tasarım, tescil, marka başvuru, helal gıda, sertifikası, yatırım, teşvik, yabancı, personel, yabancı izin